• Nowy

Lakier Hybrydowy Nail-Art Thermo T05

16,99 zł
Brutto
Ilość

Lakier hybrydowy Nail-Art Gel Polish Amazing Line

Seria Thermo - lakier zmieniający kolor pod wpływem temperatury

W zależności od temperatury otoczenia lakier zmienia odcienie. Raz jest ciemniejszy, raz jaśniejszy a czasami pojawia się piękne ombre.

Kolor T03 posiada drobinki brokatu.

Nail-Art to wyjątkowy lakier hybrydowy utwardzany w lampie UV / LED.

Nail-Art to optymalne połączenie łatwości aplikacji i usuwania naszej hybrydy porównywalny do tradycyjnego lakieru do paznokci w połączeniu z trwałością paznokci żelowych wykonanych za pomocą żelu uv do paznokci, zachowując przy tym wspaniały błysk i kolor.

Nowa formuła naszego lakieru hybrydowego to efekt wieloletnich badań nad formułą hybrydy z wykorzystaniem najnowszych technologii w kosmetologi estetycznej.

Cechy produktu:
- Nowa ulepszona formuła i skład produktu.
- Łatwiejsza aplikacja i usuwalność
- Fotoinicjatory UV / LED (Utwardzalność w każdej lampie)
- Nowa model szklanej buteleczki oraz pędzelek 3D
- pojemność 5 ml

Aplikacja lakieru hybrydowego:
1. Na odtłuszczoną cleanerem płytkę paznokcia nakładamy Bazę hybrydową (bądź bazę grafenową która odżywi i zabezpieczy paznokcie) a następnie utwardzamy w lampie UV/LED.
2. Następnie nakładamy kolorowy lakier hybrydowy na cała płytkę paznokcia który utwardzamy w lampie UV/LED. (krok drugi możemy powtórzyć aby uzyskać jeszcze lepszy efekt)
3. Na koniec nakładamy Quick Finish dla uzyskania pięknego połysku (lub Qucik Fisnish matt dla uzyskania matowego efektu) i utwardzamy w lampie UV/LED

uwaga kolory mogą się delikatnie różnić w zależności od ustawień monitora