• Nowy

Lakier hybrydowy Molly Nails Crystal Water Cat Eye 8g Nr 165

34,90 zł
Brutto

Hybryda

Ilość

Molly Nails to nowa marka produktów do paznokci, która cechuje się innowacyjnym podejściem do pielęgnacji i stylizacji paznokci. W ofercie Molly Nails znajdują się różnorodne produkty, począwszy od podstawowych lakierów hybrydowych, poprzez baz, po topy nawierzchniowe.

Pojemność każdego produktu wynosi 8 gram, co zapewnia wystarczającą ilość do wykonania wielu stylizacji.

Idealnie kremowa konsystencja oraz innowacyjna formuła zapewnia łatwość w aplikacji lakieru hybrydowego.

Precyzyjny pędzelek dostosowany jest do gęstości produktu.

Lakier hybrydowy 165 Creamy Crystal Water Cat Eye to idealna dla miłośniczek klasycznych odcieni z nutą nowoczesności. Ten odcień to połączenie subtelnego, kremowego fioletu z efektem kociego oka, tworząc wyjątkowy manicure o uniwersalnym charakterze.

  • Fioletowa baza: Delikatny, kremowy fiolet jest jednocześnie stonowany i elegancki. Doskonale pasuje do różnych stylizacji, dodając paznokciom subtelności i klasy.
  • Efekt kociego oka: Specjalne drobinki magnetyczne zawarte w lakierze tworzą zjawiskowy efekt kociego oka, który zmienia się w zależności od kąta padania światła.
  • Kryształowy blask: Lakier ozdobiony jest delikatnym, połyskującym efektem, który dodaje mu elegancji i klasy.

Sposób użycia:

  1. Na utwardzoną bazę nakładamy warstwę lakieru hybrydowego Crystal Water Cat Eye. Za pomocą magnetyzera tworzymy wybrany przez siebie wzór i utwardzamy w lampie.
  2. W celu uzyskania mocniejszego efektu powtarzamy punkt 1.
  3. Całość zabezpiecz topem.

Czas utwardzania: Lampa LED/UV 48 W - 30-60 sek.