• Nowy

Lakier hybrydowy Molly Nails Crystal Water Cat Eye 8g Nr 161

34,90 zł
Brutto

Hybryda

Ilość

Molly Nails to nowa marka produktów do paznokci, która cechuje się innowacyjnym podejściem do pielęgnacji i stylizacji paznokci. W ofercie Molly Nails znajdują się różnorodne produkty, począwszy od podstawowych lakierów hybrydowych, poprzez baz, po topy nawierzchniowe.

Pojemność każdego produktu wynosi 8 gram, co zapewnia wystarczającą ilość do wykonania wielu stylizacji.

Idealnie kremowa konsystencja oraz innowacyjna formuła zapewnia łatwość w aplikacji lakieru hybrydowego.

Precyzyjny pędzelek dostosowany jest do gęstości produktu.

Lakier hybrydowy 161 Grey Crystal Water Cat Eye to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących sobie elegancję, nowoczesność i subtelny blask. Odcień ten jest idealnym połączeniem klasycznej szarości z unikalnym efektem kociego oka, który dodaje paznokciom głębi i niepowtarzalnego charakteru.

  • Szara baza: Elegancka, wyrafinowana szarość, która stanowi doskonałe tło dla różnorodnych stylizacji. Szarość ta jest neutralna i pasuje do każdego typu skóry, nadając paznokciom nowoczesny i stylowy wygląd.
  • Efekt kociego oka: Specjalne drobinki magnetyczne zawarte w lakierze tworzą zjawiskowy efekt kociego oka, który zmienia się w zależności od kąta padania światła.
  • Kryształowy blask: Lakier ozdobiony jest delikatnym, połyskującym efektem, który dodaje mu elegancji i klasy.

Sposób użycia:

  1. Na utwardzoną bazę nakładamy warstwę lakieru hybrydowego Crystal Water Cat Eye. Za pomocą magnetyzera tworzymy wybrany przez siebie wzór i utwardzamy w lampie.
  2. W celu uzyskania mocniejszego efektu powtarzamy punkt 1.
  3. Całość zabezpiecz topem.

Czas utwardzania: Lampa LED/UV 48 W - 30-60 sek.