Excellent Pro Kuferek XXL Black

219,90 zł
Brutto
Ilość

Ekskluzywny kuferek kosmetyczny marki Excellent PRO XXL o wymiarach 35 cm × 41 cm x 25 cm to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalnych stylistek paznokci, kosmetyczek, wizażystek pracujących mobilnie, a także dla tych, którzy poszukują obszernego miejsca do przechowywania kosmetyków w domu. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, kuferek zachwyca elegancją, z metalowymi obiciami i gładkim wzorem obudowy w kolorze czarnym.

Kuferek zawiera cztery rozsuwane półeczki, które nie są na stałe przyczepione i mogą być łatwo wyjęte w razie potrzeby, co umożliwiając elastyczną organizację przestrzeni. Dwie z tych półek są wyposażone w wkłady, które pomieszczą po 24 lakiery hybrydowe, pozwalając na przechowywanie dużej gamy odcieni.

Dodatkowym atutem jest doczepiany od spodu pojemnik, co zwiększa pojemność kuferka, umożliwiając przechowywanie większej liczby narzędzi i akcesoriów.

Solidny uchwyt do przenoszenia kufra ułatwia transport między różnymi miejscami pracy. Dodatkowo, kuferek jest wyposażony w dwa kluczyki oraz dopinanym paskiem na ramię, co zwiększa komfort podczas przemieszczania. Kuferek kosmetyczny Excellent PRO to doskonałe wyposażenie dla każdej profesjonalistki, która ceni sobie porządek i praktyczność, pragnąc mieć swoje narzędzia zawsze zorganizowane i pod ręką.

Dane techniczne:

  • marka: Excellent PRO
  • wzór: Pure Black
  • Szerokość: 35 cm
  • Wysokość: 41 cm
  • Głębokość 25 cm