Przejdź do głównej treści
Darmowa dostawa już od 200zł
polski
polski
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły

Etykiety produktu

  • Nowość

Farmona SKIN SCRUB EXTRACT PEAR Peeling do ciała i stóp 500g

Farmona

Wyjątkowo pachnący peeling cukrowy do ciała i stóp o zapachu gruszki, zawierający naturalne drobinki złuszczające. Przeznaczony dla skór suchych, wymagających regeneracji i wygładzenia. Sprawa, że stopy stają się gładkie, zregenerowane, oczyszczone i odżywione. Zawarty w peelingu olej ze słodkich migdałów pozostawia na skórze miękką, nawilżająca warstwę ochronną. 500 g

Przejdź do pełnego opisu
Cena 54,00 zł
0,11 zł / gr.
szt.
Zapytaj o produkt
Czas wysyłki: 24 godziny
Udostępnij
Dostawa od 10,99 zł - Pocztex Punkt

Żabka Lewiatan Groszek Poczta Abc Archelan Euro DużyBEN

Opis Produktu

Linia SKIN to profesjonalne, wyjątkowo pachnące peelingi i kremo - maski do ciała i stóp oraz podologiczne, owocowe sole. Idealnie sprawdzą się w przypadku skóry suchej, szorstkiej, zniszczonej i wymagającej regeneracji. Odpowiednio dobrane składniki aktywne, takie jak naturalne oleje, witaminy i owocowe ekstrakty pozostawiają skórę aksamitną w dotyku, ujędrnioną, uelastycznioną oraz otuloną wyjątkowo pięknym zapachem. Zabieg składający się z produktów tej linii to wyjątkowy rytuał uwielbiany przez podologów i ich klientów.

Efekt:

  • usuwa martwe komórki naskórka
  • wygładza powierzchnię skóry
  • intensywnie regeneruje
  • nawilża
  • uelastycznia
  • poprawia koloryt skóry
  • pozostawia skórę przepięknie pachnącą

Składniki aktywne:

EKSTRAKT GLIKOLOWY Z GRUSZKI, DROBINKI PEELINGUJĄCE Z ŁUPIN ORZECHA MACADAMIA, OLEJ ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW, WITAMINA E, MASŁO SHEA.

Sposób użycia:

Preparat nanieść na wilgotną skórę, wykonać masaż ciała i/lub stóp. Pozostałość peelingu spłukać lub usunąć za pomocą ciepłych, wilgotnych kompresów.

Składniki / Ingredients:

Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Sucrose, Sodium Chloride, Petrolatum, Silica, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Macadamia Ternifolia Shell Powder, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cera Alba (Beeswax), Stearic Acid, Tocopheryl Acetate, Paraffin, Glycerin, Glyceryl Palmitate/Stearate, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, BHA, Parfum (Fragrance), CI 19140, CI 42090.

*Składy naszych kosmetyków są regularnie aktualizowane. Zapoznaj się z listą składników ("Ingredients") na opakowaniu wyrobu, gdzie zawsze znajduje się aktualny skład, aby upewnić się, że jest on dopasowany do Twoich potrzeb.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: 
Tylko do użytku zewnętrznego.

BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU

Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa

  • Testowany dermatologicznie pod kątem bezpieczeństwa dla skóry.
  • Chronić przed dziećmi.
  • Przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Producent

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.

Jugowicka 10c

30-443 Kraków, Polska

+48 12 251 7000 biuro@farmona.pl